Degustace

Degustace - prezentace

 

Degustace vín jsou realizovány dle konkrétních požadavků klienta. Degustace dělíme na dva základní typy: řízená, nebo volná degustace.

 

Řízená degustace je vhodná pro menší skupiny cca 10 -12 osob. Vámi vybraný sommelier vás a vaše zákazníky, obchodní partnery či přátele provede degustací vín s cíleným zaměřením na konkrétní zemi, oblast či odrůdu. Tyto degustace jsou velmi podrobnou studií daného tematu s celkovým zaměřeníím na komplexní popis (historie, původ, producent, oblast atd), senzorickou analýzu  a vhodné gastronomické snoubení. Degustace lze realizovat jak se základním občerstvením, tak i jako tzv. degustační večeře s komplexním menu, které vhodně doplní prezentovaná vína.

 

Pro tento typ degustací využíváme spodní prostor, který je oddělen od ostatního provozu a poskytuje tak potřebné klidné prostředí.

 

 

Volná degustace je vhodná pro větší skupiny cca 40 – 70 osob, např. firemní akce v podobě vánočních večírků, firemních setkání s klienty atp. Tyto degustace jsou velmi populární právě při těchto typech společnských událostí, kdy tvoří vhodný doplněk programu. Naši someliéři se individálně věnují vašim hostům, kteří mají zájem se o daných vínech dozvědět konkrétní informace. Volná degustace je vhodným doplňkem akce typu raut či koktejl.

 

Degustační večeře

 

 

Degustační večeře je vhodná pro uzavřené skupiny cca 12 osob (využívá se spodní část restaurace) nebo skupiny 20 osob (využívá se vrchní část), případně celý provoz - 38 osob.  Degustační večere je komplexní program, kdy je vybráno téma dle požadavků zákazníka a tomu je přizpůsoben výběr vín a vhodných pokrmů, aby bylo zajištěno ideální gastronomické snoubení.

 

 

Degustace organizujeme na základě individuální dohody. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Dny Malbecu v The Wine Bar

Oslavte společně s námi vína z Malbecu. 

 

Společně ochutnáme jak původní z Cahors, tak z Argentiny. 

 

Ptáte se kdy? Od 14. dubna do 20. dubna

 

Chuť vína podtrhne Carpaccio, kde na jednom talíři porovnáte chuť evropského s jihoamerickým masem nebo skvělé steaky z obou světadílů!

 

Tradičně připadá tento den na pondělí 17.4., tedy letos vychází na Velikonoce, s tím souvisí i naše otvírací doba. 

 

1.       Velký Pátek normálně otevřeno.

2.       Sobota  od 18h

3.       Pondělí ačkoliv je státní svátek od 17, neboť oslavit dobré víno se přeci musí!

 

V roce 1853 byl založen první statek v Argentině, kde se tato odrůda začala pěstovat. Původně pochází z města Cahors, které se nachází na jihozápadu Francie. Avšak největším producentem Malbecu se stala Argentina. Na počest nejslavnější odrůdy jejich země, rozhodla se 17. duben prohlásit jako Světový den Malbecu. 

 

 

https://www.facebook.com/events/1666991110272449/


Dny Malbecu v The Wibe Bar

  1. 608 823 432
  2. Rezervovat stůl Rezervujte si stůl zdarma, pohodlně a spolehlivě s Restu.cz
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace