The Wine Bar

KONCEPT THE WINE BAR & BRASSERIE 

 

The Wine Bar přináší na pražské Arbesovo náměstí to nejlepší z nejzajímavějších evropských i vybraných světových vinařských oblastí, včetně širokého výběru nejkvalitnějších tuzemských vín. Na chvíli se tak můžete přesunout do některé z nejuznávanějších tradičních vinařských lokalit. Kromě proslulých vín z vyhlášených apelací ochutnáte i pečlivě vybraná a naším týmem vyzkoušená méně známá vína. S obzvláštní láskou nabízíme například burgundské odrůdy Chardonnay a Pinot Noir, přivedené k absolutní dokonalosti.

 

K vínu si můžete dopřát vybrané speciality, například náš oblíbený Boeuf bourguignon, lahodné šneky po burgundsku nebo domácí roastbeef. 

 

Soustředíme se nejen na vína velmi specifická a vyznačující se špičkovou kvalitou, ale vybíráme pro vás také taková, která nabízejí nejlepší poměr kvality a přijatelnosti ceny. Můžete tedy u nás ochutnat širokou paletu rozlévaného vína po skleničkách (již od 60 Kč za 0,125 l).

 

 

Příjemná, dokonale informovaná obsluha, krásné nově zrekonstruované prostory a unikátní atmosféra doplňují rovnici, která vám zaručí úžasný ucelený zážitek z návštěvy vinárny, vedené s nadšením a vášnivou láskou k vínu.Zvláštní kapitola - Burgundsko

Naším nejmilovanějším regionem je Burgundsko, které milujeme a ctíme. Proč? Třeba i pro to, že je to region, který je opředený tajemstvím, elegancí, noblesou a zároveň selskou jednoduchostí. Je to domov nejoblíbenější vinné odrůdy světa, Chardonnay, která je zde dovedena k absolutní dokonalosti. Je to domov rozporuplné, ale přitom nádherné odrůdy Pinot Noir, o které zlí jazykové tvrdí, že je to maximálně tekutina vhodná k přípravě omáček. Ale to jen ti, kteří nepropadli jejímu kouzlu a magické smyslnosti, jež vínům propůjčuje.

 

V naší nabídce naleznete nejen pravé poklady z Burgundska, ale i vína z dalších oblastí, která jsme pro vás všechna vybírali velmi pečlivě a vyzkoušeli.

 

The Wine Bar & Brasserie staví na kořenech úspěšného a mnohými oblíbeného The Wine Baru, který se nacházel v ulici Tržiště na Malé Straně. Nyní jsme se přesunuli "do většího" a nabídku rozšířili jsem pro vás nabídku...

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 
 
 
 

Dny Malbecu v The Wine Bar

Oslavte společně s námi vína z Malbecu. 

 

Společně ochutnáme jak původní z Cahors, tak z Argentiny. 

 

Ptáte se kdy? Od 14. dubna do 20. dubna

 

Chuť vína podtrhne Carpaccio, kde na jednom talíři porovnáte chuť evropského s jihoamerickým masem nebo skvělé steaky z obou světadílů!

 

Tradičně připadá tento den na pondělí 17.4., tedy letos vychází na Velikonoce, s tím souvisí i naše otvírací doba. 

 

1.       Velký Pátek normálně otevřeno.

2.       Sobota  od 18h

3.       Pondělí ačkoliv je státní svátek od 17, neboť oslavit dobré víno se přeci musí!

 

V roce 1853 byl založen první statek v Argentině, kde se tato odrůda začala pěstovat. Původně pochází z města Cahors, které se nachází na jihozápadu Francie. Avšak největším producentem Malbecu se stala Argentina. Na počest nejslavnější odrůdy jejich země, rozhodla se 17. duben prohlásit jako Světový den Malbecu. 

 

 

https://www.facebook.com/events/1666991110272449/


Dny Malbecu v The Wibe Bar

  1. 608 823 432
  2. Rezervovat stůl Rezervujte si stůl zdarma, pohodlně a spolehlivě s Restu.cz
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace