The Wine Bar

KONCEPT THE WINE BAR & BRASSERIE 

 

The Wine Bar přináší na pražské Arbesovo náměstí to nejlepší z nejzajímavějších evropských i vybraných světových vinařských oblastí, včetně širokého výběru nejkvalitnějších tuzemských vín. Na chvíli se tak můžete přesunout do některé z nejuznávanějších tradičních vinařských lokalit. Kromě proslulých vín z vyhlášených apelací ochutnáte i pečlivě vybraná a naším týmem vyzkoušená méně známá vína. S obzvláštní láskou nabízíme například burgundské odrůdy Chardonnay a Pinot Noir, přivedené k absolutní dokonalosti.

 

K vínu si můžete dopřát vybrané speciality, například náš oblíbený Boeuf bourguignon, lahodné šneky po burgundsku nebo domácí roastbeef. 

 

Soustředíme se nejen na vína velmi specifická a vyznačující se špičkovou kvalitou, ale vybíráme pro vás také taková, která nabízejí nejlepší poměr kvality a přijatelnosti ceny. Můžete tedy u nás ochutnat širokou paletu rozlévaného vína po skleničkách (již od 60 Kč za 0,125 l).

 

 

Příjemná, dokonale informovaná obsluha, krásné nově zrekonstruované prostory a unikátní atmosféra doplňují rovnici, která vám zaručí úžasný ucelený zážitek z návštěvy vinárny, vedené s nadšením a vášnivou láskou k vínu.Zvláštní kapitola - Burgundsko

Naším nejmilovanějším regionem je Burgundsko, které milujeme a ctíme. Proč? Třeba i pro to, že je to region, který je opředený tajemstvím, elegancí, noblesou a zároveň selskou jednoduchostí. Je to domov nejoblíbenější vinné odrůdy světa, Chardonnay, která je zde dovedena k absolutní dokonalosti. Je to domov rozporuplné, ale přitom nádherné odrůdy Pinot Noir, o které zlí jazykové tvrdí, že je to maximálně tekutina vhodná k přípravě omáček. Ale to jen ti, kteří nepropadli jejímu kouzlu a magické smyslnosti, jež vínům propůjčuje.

 

V naší nabídce naleznete nejen pravé poklady z Burgundska, ale i vína z dalších oblastí, která jsme pro vás všechna vybírali velmi pečlivě a vyzkoušeli.

 

The Wine Bar & Brasserie staví na kořenech úspěšného a mnohými oblíbeného The Wine Baru, který se nacházel v ulici Tržiště na Malé Straně. Nyní jsme se přesunuli "do většího" a nabídku rozšířili jsem pro vás nabídku...

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 
 
 
 

Degustace vín nejen s Friuli

Budeme degustovat převážně vína od butikového vinařství Buiati, které nově najdete na českém trhu pod vlajkou společnosti Filio společně s dalšími víny.

Menu:

- Montasio s Proscioutto di san Daniele 

- konfit z hovězího krku s gratinovanými bramborami 

- Gorgonzola


Kdy: 18.4.2017

Od: 19h

Kde: The Wine bar


Degustovaná vína:

• Sauvignon DOC, Buiati

• Friulano DOC, Buiati

• Frankovka, Pavel Halm

• Cabernet Franc DOC, Buiati

• Momon ros riserva DOC, Buiati

• Terrano DOC, Castello di Rubbia

• Picolit DOC, Buiati

 

 

Cena na místě 1070,- v předprodeji 990,-


Degustace vín nejen s Friuli

  1. 608 823 432
  2. Rezervovat stůl Rezervujte si stůl zdarma, pohodlně a spolehlivě s Restu.cz
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace